Maciej Wrzosek
TEL: 519 854 772
Paweł Wrzosek
TEL: 697 762 800
MAIL: info@onebrand.com.pl

Skup Żeliwa Warszawa Praga Południe

skup żeliwa Warszawa Praga Południe

O Skupie Żeliwa na Pradze Południe

Na rynku złomiarskim działamy od 2012 roku, ciągle poszerzając naszą ofertę oraz zakres i zasięg działania naszej firmy. Obecnie działamy na terenie całego woj. Mazowieckiego a w szczególności na terenie Warszawy oraz okolic. Obsługujemy klientów indywidualnych jak również firmy. Kupujemy małe jak również hurtowe ilości złomu płacąc gotówką lub w dogodnym terminie.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do transportu oraz składowania złomu, wystawiamy karty przekazania odpadów i inne potrzebne dokumenty.

Oferujemy obwoźny skup żeliwa Praga Południe

 

skup żeliwa transport Warszawa Praga Południe

Zapewniamy Odbiór Złomu Żeliwa w Warszawie Praga Południe Własnym Transportem

Nasza firma świadczy, w pełni profesjonalną, a także zoptymalizowaną pod kątem maksymalnej satysfakcji każdego klienta usługę, jaką jest skup żeliwa Warszawa Praga Południe. Warszawa, a także teren całego województwa, to przestrzeń, na której działamy w sposób dynamiczny, przysparzając sobie coraz więcej zadowolonych oraz darzących nas sympatią klientów.

Pieniądze, za skupione żeliwo wypłacamy natychmiast, przy odbiorze, dlatego można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że sprzątamy niechciany złom i płacimy za to naszym kontrahentom. Serwowana przez nas usługa, jest więc niezwykle opłacalna, a także wygodna dla wszystkich klientów, którzy nie tylko pozbywają sie problemu, ale także zyskują dodatkowy "zastrzyk", ekstra gotówki.