Maciej Wrzosek
TEL: 519 854 772
Paweł Wrzosek
TEL: 697 762 800
MAIL: info@onebrand.com.pl

Skup Złomu Warszawa Ursus

skup złomu warszawa Ursus

Jak pozbyć się metalowych odpadów i mieć z tego zysk? Odpowiadamy!

Na rynku złomiarskim działamy od 2012 roku, ciągle poszerzając naszą ofertę oraz zakres i zasięg działania naszej firmy. Obecnie działamy na terenie całego woj. Mazowieckiego a w szczególności na terenie Warszawy oraz okolic. Obsługujemy klientów indywidualnych jak również firmy. Kupujemy małe jak również hurtowe ilości złomu płacąc gotówką lub w dogodnym terminie.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do transportu oraz składowania złomu, wystawiamy karty przekazania odpadów i inne potrzebne dokumenty.

Prowadzimy Skup Złomu Warszawa Ursus.

 

Nie wyrzucaj tego, co możesz spieniężyć

Niebieski na papier, zielony na szkło, brązowy na bioodpady, czarny na odpady zmieszane, a  żółty – na metale i tworzywa sztuczne. Takie kolory przyjmują pojemniki lub worki, które przeznaczone są do segregacji odpadów. Na pewno nie umknęło Twojej uwadze, że zostały tu wspomniane również metale. Nie wrzucaj jednak produktów z nich wykonanych do śmietnika, dużo lepszym rozwiązaniem jest oddanie ich do skupu złomu. Skup Złomu Warszawa Ursus wie doskonale, jak można ponownie je wykorzystać.

 

skup metali kolorowych warszawa Ursus

Czasami Skup Złomu Warszawa Ursus to jedyna opcja

Musisz też pamiętać o tym, że nie wszystko można wrzucać do pojemników czy kontenerów na odpady. Mowa tu – między innymi – o wykonanych z wykorzystaniem metali odpadów budowlanych i rozbiórkowych czy zużytego sprzętu elektronicznego. Skup Złomu Warszawa Ursus to zatem często jedyne miejsce, w których możesz pozbyć się urządzeń, które na co dzień wyłącznie zajmują potrzebne miejsce na Twoim strychu czy w garażu.

 

Skup Złomu Warszawa Ursus – gwarancja niezawodności

Jesteśmy przekonani, że to najlepsza firma, z którą możesz wejść we współpracę. W końcu blisko 10 lat udanego funkcjonowania na rynku mówi samo za siebie. Aby Skup Złomu Warszawa Ursus mógł odpowiedzieć na Twoje pytania, propozycje czy oferty – zadzwoń lub wyślij wiadomość e-mail. Dobrze być w kontakcie z profesjonalistami!